Yönetim Kurulu

 

                    İ.KEREM ÖZTÜRK                                

BAŞKAN

Doğum Tarihi:1970

Eğitim Durumu:TED Zonguldak Koleji'88,

19 MAYIS Üniversitesi Eğitim Fk.İngilizce Öğretmenliği

BEÜ İngilizce Okutmanı Yabancı Diller Yüksek Okulu

BEÜ Basın Yayın Halkla İlişkiler Koord.Yrd.

  

 

 

 

 BURÇİN YÜRÜTEN

II.BAŞKAN                                                      

Doğum Tarihi:1971

Eğitim Durumu:TED Zonguldak Koleji'89,

Ege Üniversitesi İstatislik Bölümü Mezunu

Erdemir Satınalma Yöneticisi

 

 

 

 

 

ONUR MUHİTTİN IŞIK

GENEL SEKRETER                                                             

Doğum Tarihi:1980

Eğitim Durumu:TED Zonguldak Koleji'98,

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Harita Mühendisliği

Mühendis  / Işık Mühendislik

 

 

A.ERDEM GÜNER

GENEL SAYMAN                                                           

Doğum Tarihi:1980

Eğitim Durumu:TED Zonguldak Koleji'98,

Pamukkale Üniversitesi İnşaat  Mühendisliği

Mühendis /Batı Karadeniz Yapı Denetim

  

 

 GÜL ÖZBAY SEZER

ÜYE                                                

Doğum Tarihi:1974

Eğitim Durumu:TED Zonguldak Koleji'92,

Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine master

Pazarlama Yöneticisi  / Fırat Makina

 

 

DEVRİM DURAL

ÜYE                                                               

Doğum Tarihi:1977

Eğitim Durumu:TED Zonguldak Koleji'95,

Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümü

Ticaret

  

İDRİS YILDIZ

ÜYE                                                         

Doğum Tarihi:1973

Eğitim Durumu:TED Zonguldak Koleji'91,

19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İç Hastalıkları İhtisası

İç Hastalıkları Uzmanı / Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi


 

     Kuruluşundan bu yana TED camiasını bir çatı altında toplamayı amaç edinen Mezunlar Derneği yıllardır yönetim kurulu üyeleri ve derneğe özveriyle maddi-manevi katkıda bulunan mezunlar, okul yönetimi ve değerli öğretmenlerimizin katkılarıyla bu günlere ulaştı. Bu süreçte derneğimizin devamlılığını sağlayan ve derneğimize katkıda bulunan başta eski yönetim kurulu üyeleri olmak üzere tüm TED camiasına gönülden teşekkürlerimizi sunarız.

     Ancak bilindiği üzere katkıda bulunan kişilerin sayısı son derece sınırlı kalmıştır. Üyelik aidatlarını düzenli olarak ödemeyen, etkinliklere katılmayan, dernek yönetimine önerilerde bulunarak bunların gerçekleşmesi için destek vermeyen üyelerimiz olduğu sürece Mezunlar Derneği’nin hedeflerine ulaşması her geçen gün daha da imkansızlaşıyor. Mezunlar Derneği’nin gelir toplama ve topladıkları gelirleri Mezunlar Derneği hedeflerini gerçekleştirmek için kullanabilme gücü gittikçe azalmış neredeyse yok olma noktasına gelmiştir. Hepimizin bildiği gibi “kağıt üzerinde kalan üyelikler” derneğimizin ilerlemesine hiçbir katkı sağlamıyor. Mezunlar Derneği’nin hedeflerine ulaşabilmesi için ilk önce mezunların birlik beraberlik içinde kendi derneklerine sahip çıkmaları gerekmektedir.

     Sizleri ilk etapta Mezunlar Derneği’ne üye olmaya ve üyelik gereklerini yerine getirmeye çağırıyoruz. Gelin birlik olalım, okulumuza ve derneğimize sahip çıkalım.

     Yeni yönetim olarak birlik ve beraberliği sağlamak ve dayanışmayı arttırmak için mezunlarımızın kullanabileceği interaktif internet sitesi oluşturulmasına karar verdik. Bu sitenin oluşturulabilmesi için sizlerin bilgilerinize, desteğinize ve önerilerinize ihtiyacımız var. Sitenin alt yapısını oluşturabilmek ve mezun portföyümüzü çıkartabilmek için bütün mezunlarımızın mezuniyet bilgilerini form olarak bilgisayar ortamına aktardık. Bu formdaki bilgilerin güncelleştirilmesi gerektiğinden, formun doldurularak tarafımıza ulaştırılması için geçici bir e-mail hesabı açtık. Formdaki bilgilerin eksiksiz doldurulmasını rica eder, bilgilerinizin derneğimiz tarafından gizli tutulacağını temin ederiz. Ayrıca belirtmek gerekir ki bu formda adı geçen şahıslar bizim mezunlarımız olup hepsi dernek üyemiz değildir.Ayrıca mezunumuz olupta listede adı olmayan dostlarımızda olabilir. Eğer yaptığımız bir yanlışlık varsa lütfen ivedilikle tarafımıza haber verin ve yapılan hatanın düzeltilmesini sağlayınız. Tüm mezunlarımızın derneğimiz üyeliğine katılımlarını bekliyoruz. Lütfen ekte verdiğimiz  Mezunlar Derneği Üyelik formunu doldurup banka dekontuyla birlikte derneğimize fakslamanızı rica ediyoruz.

     Kısa zamanda daha çok üyeye ulaşabilmek için bu bilgileri halen irtibatta olduğunuz diğer mezunlarımız varsa onlara da iletmenizi, hızlı şekilde ulaşabilmemiz için tanıdıklarınızın cep telefonu ve e-mail adreslerini yazarak tarafımıza e-mail ile bildirmenizi rica ederiz.

     Derneğimiz tarafından yapılan etkinliklerimiz düzenli olarak sürecektir. Ayrıca yapmayı düşündüğümüz aktiviteler etkinlikler için daha sonra adresi size bildirilecek olan internet sitemiz aracılığı ile siz değerli mezunlarımıza duyurulacaktır. Bu süreçte sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Derneğimizin gelişimine katkı sağlayacak, dayanışmayı arttıracak, eski kolej ruhunu geri getirecek her türlü yardım ve önerilerinizi bekliyoruz.

TED ZONGULDAK KOLEJİ
MEZUNLAR DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU

 

Sayfa Eklenme Tarihi : 02.06.2012